O Firmie

Drodzy Państwo, zapraszamy Państwa do pierwszej polskiej kliniki słuchu i aparatów słuchowych w Kanadzie działającej już od 1983 roku. Jako pierwsza polska klinika słuchu w Toronto, już od wielu lat pomagamy polakom zamieszkałym w Kanadzie w rozwiązywaniu ich problemów ze słuchem rozmawiając z nimi po polsku o całej profilaktyce słuchu, jak też i o sposobach na podniesienie komfortu życia przez dobre rozumienie mowy. Metro Hearing Clinic w Mississauga to polska klinika słuchu i aparatów słuchowych w Mississauga, gdzie możecie Państwo rozmawiać po polsku o aparatach słuchowych jak i o wszystkich problemach związanych ze słuchem. Oferujemy bezpłatne sprawdzenie słuchu w Mississauga, bez konieczności posiadania skierowania od lekarza rodzinnego. Oferujemy najlepsze ceny aparatów słuchowych w Mississauga, jako że jesteśmy niezależną kliniką współpracującą ze wszystkimi producentami aparatów słuchowych w Kanadzie i obecnymi na rynku Kanadyjskim. Niskie ceny aparatów słuchowych, najlepsza technika za pieniądze jakie możecie Państwo przeznaczyć na ten cel, czy specjalne okazje na bardzo tanie aparaty słuchowe dla Polaków mieszkających w Mississauga jak i całym Ontario, oferujemy mając możliwość uzyskania specjalnych cen od producentów aparatów słuchowych, z jakimi współpracujemy od wielu lat poprzez nasze biura w Toronto, Scarborough czy Mississauga.

Dla naszych stałych klientów oferujemy nie tylko najniższe ceny aparatów słuchowych w GTA jak na przykład: szwajcarski aparat słuchowy już za $ 300.00, ale także najniższe ceny na aparaty słuchowe wyższej klasy, czy nawet “speech enhancement technology”. Nasi klienci polskiego pochodzenia mają też okazję skorzystać z nowinek technicznych podczas badania słuchu w naszej klinice słuchu i aparatów słuchowych w Mississauga czy naszym biurze w Copernicus Lodge. Oferujemy też możliwość spróbowania jak się słyszy z aparatami “speech enhancement” w trakcie naszej specjalnej prezentacji, gdzie mogą Państwo w naszej klinice słuchu i aparatów słuchowych w Mississauga usłyszeć mowę czy muzykę w sposób w jaki większość z nas już nawet nie pamięta jak słyszeliśmy. W naszej polskiej klinice słuchu i aparatów słuchowych w Mississauga pomagamy nie tylko przedstawicielom Polonii w Mississauga, ale także z innych miejscowości w Ontario, a nawet Polakom mieszkającym w USA. Dobre rozumienie mowy to nie musi być konieczność wydawania dużych pieniędzy na aparaty słuchowe w Kanadzie, Ontario czy nawet USA czy Polsce.

W naszej klinice słuchu i aparatów słuchowych w Mississauga oferujemy obsługę, najnowszy sprzęt, jak też najlepsze i najniższe ceny na najlepsze i najbardziej zaawansowane aparaty słuchowe nie tylko w Mississauga, Toronto czy GTA lub w Ontario czy Kanadzie ale nawet niższe ceny na aparaty słuchowe niż w USA czy w Polsce.

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu i demonstrację najnowszych technologii. W naszej klinice możecie Państwo zobaczyć i usłyszeć na własne uszy technologię przyszłości już dzisiaj.

Zapraszamy
Alicja i Janusz Tobola

Quick Contact

Najnowsze Artykuły & Wiadomości

Uwaga, przeczytanie tego artykułu może zmienić Twoje życie a już na pewno powinno zmusić do…

Dzwonienie w uszach (tinnitus)  – czy można się go pozbyć ? Tinnitus  to dzwonienie, świszczenie…

Newsletter 07.2013 | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

Oferujemy kompleksowe badanie słuchu włacznie ze sprawdzeniem uszu na obecnosćwosku uzywajac jednego z najlepszych na…

Co tak naprawdę kupuję płacąc za aparaty słuchowe? Czy warto to zrobić wcześniej czy odłożyć…

Specjalna Oferta | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

Specjalna oferta dla naszych polskich klientow: Nowy szwajcarski cyfrowy aparat słuchowy Regularna cena $1,350.00 Nasza…

Newsletter 06.2013 | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

Krótki Poradnik Dla Wszystkich Zastanawiających Się Nad Badaniem Słuchu Lub Kupnem Aparatów Słuchowych. Żyjemy w…

Czy  warto  korzystać  z  nowych  sposobów  na stare kłopoty? Oczywiście mamy na myśli wszystko co…

“Słyszenie jest złotem.”