30-logo-500Witam Państwa, chcielibyśmy niniejszym przekazać Państwu informacje o naszej klinice jak też i nasze możliwości w tej dziedzinie usług.

Znając wagę zagadnień związanych z utratą słuchu, oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług, w tym nie tylko egzaminy i evaluacje słuchu oraz dobór aparatu słuchowego, ale także intensywne poradnictwo i niektóre elementy fonetycznej rehabilitacji. Nasi klienci nie wymagają skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty ENT. Równocześnie korzystamy z każdej możliwośći przedstawienia naszych produktow wszelkim zaangażowanym specjalistom w tej dziedzinie aby zaoferować najwyższej jakości usługi zarówno im jak i ich pacjentom. Nasze usługi dla lekarzy rodzinnych obejmują bezpłatne badania słuchu i zawierają raporty z pełną analizą i oceną słuchu. Mogą one być wykonywane zarówno w naszych biurach, jak też w innych lokalizacjach, np: w domach opieki, szpitalach, itp, w oparciu o wniosek lekarza.
     
Metro Hearing Clinic działa już od ponad 30 lat i posiada reputację nie do pobicia w tej dziedzinie. Klinika jest powszechnie szanowana za jakość usług, które dostarczyła swoim klientom podczas długiego okresu działalności.

Świadectwem dobrego imienia jest to, że klinika została wybrana w 2001, 2002 i 2003 najlepszą Kliniką dla niedeosłyszących w Toronto przez  “The Bloor West Villager” i “Annex Guardian” w oparciu o roczne opinie publiczne. Ankieta została przeprowadzona przez Guardian i gazetę Villager w Toronto.

Jesteśmy dumni z faktu, ze z naszych usług korzystają Sisters of St. Joseph, która to organizacja jest dobrze znana jako fundator St. Michael Hospital. Sisters of St. Joseph jest bardzo dobrze znana od ostatniej wizyty papieskiej w Toronto, ponieważ została ona wybrana w tym czasie jako spotkanie i miejsce odpoczynku dla papieża.

Ponadto, mamy zaszczyt być uznanym przez “Grenadier”, Kopernika i wiele innych domów opieki oraz ich rezydentów jako preferowany usługodawca aparatów słuchowych .

Jesteśmy uznawani za dostawców i zarejestrowani jako utoryzowany ADP. Ponadto współpracujemy z Social Services, Vetrans Affairs, First Nations, Inuit Health Branch i WSIB. Jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości usługi. 

W imieniu Metro Hearing Clinic, ja osobiście dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tej informacji.

Alicja Tobola
M.A., H.I.S., Certified Occupational Hearing Specialist

{loadposition radio}

2009-2020 © Copyright - Metro Hearing & Tinnitus Treatment Clinic | Development: 2Bornot2B Communications Inc. | Powered by 2B-Up

Send this to a friend