Od Prezydenta

Witam Państwa, chcielibyśmy niniejszym przekazać Państwu informacje o naszej klinice jak też i nasze możliwości w tej dziedzinie usług.

Znając wagę zagadnień związanych z utratą słuchu, oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług, w tym nie tylko egzaminy i evaluacje słuchu oraz dobór aparatu słuchowego, ale także intensywne poradnictwo i niektóre elementy fonetycznej rehabilitacji. Nasi klienci nie wymagają skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty ENT. Równocześnie korzystamy z każdej możliwośći przedstawienia naszych produktow wszelkim zaangażowanym specjalistom w tej dziedzinie aby zaoferować najwyższej jakości usługi zarówno im jak i ich pacjentom. Nasze usługi dla lekarzy rodzinnych obejmują bezpłatne badania słuchu i zawierają raporty z pełną analizą i oceną słuchu. Mogą one być wykonywane zarówno w naszych biurach, jak też w innych lokalizacjach, np: w domach opieki, szpitalach, itp, w oparciu o wniosek lekarza.

Metro Hearing Clinic działa już od ponad 30 lat i posiada reputację nie do pobicia w tej dziedzinie. Klinika jest powszechnie szanowana za jakość usług, które dostarczyła swoim klientom podczas długiego okresu działalności.

Świadectwem dobrego imienia jest to, że klinika została wybrana w 2001, 2002 i 2003 najlepszą Kliniką dla niedeosłyszących w Toronto przez “The Bloor West Villager” i “Annex Guardian” w oparciu o roczne opinie publiczne. Ankieta została przeprowadzona przez Guardian i gazetę Villager w Toronto.

Jesteśmy dumni z faktu, ze z naszych usług korzystają Sisters of St. Joseph, która to organizacja jest dobrze znana jako fundator St. Michael Hospital. Sisters of St. Joseph jest bardzo dobrze znana od ostatniej wizyty papieskiej w Toronto, ponieważ została ona wybrana w tym czasie jako spotkanie i miejsce odpoczynku dla papieża.

Ponadto, mamy zaszczyt być uznanym przez “Grenadier”, Kopernika i wiele innych domów opieki oraz ich rezydentów jako preferowany usługodawca aparatów słuchowych .

Jesteśmy uznawani za dostawców i zarejestrowani jako utoryzowany ADP. Ponadto współpracujemy z Social Services, Vetrans Affairs, First Nations, Inuit Health Branch i WSIB. Jesteśmy przekonani, że możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższej jakości usługi.

W imieniu Metro Hearing and Tinnitus Treatment Clinic, ja osobiście dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tej informacji.

Alicja Tobola
M.A., H.I.S., Certified Occupational Hearing Specialist

Quick Contact

  Najnowsze Artykuły i Wiadomości

  Uwaga, przeczytanie tego artykułu może zmienić Twoje życie a już na pewno powinno zmusić do…

  Dzwonienie w uszach (tinnitus)  – czy można się go pozbyć ? Tinnitus  to dzwonienie, świszczenie…

  Newsletter 07.2013 | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

  Oferujemy kompleksowe badanie słuchu włacznie ze sprawdzeniem uszu na obecnosćwosku uzywajac jednego z najlepszych na…

  Co tak naprawdę kupuję płacąc za aparaty słuchowe? Czy warto to zrobić wcześniej czy odłożyć…

  Specjalna Oferta | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

  Specjalna oferta dla naszych polskich klientow: Nowy szwajcarski cyfrowy aparat słuchowy Regularna cena $1,350.00 Nasza…

  Newsletter 06.2013 | Metro Hearing and Tinnitus Treatment Centre

  Krótki Poradnik Dla Wszystkich Zastanawiających Się Nad Badaniem Słuchu Lub Kupnem Aparatów Słuchowych. Żyjemy w…

  Czy  warto  korzystać  z  nowych  sposobów  na stare kłopoty? Oczywiście mamy na myśli wszystko co…

  “Chrząszcz brzmi w trzcinie… słyszysz? Sprawdź słuch.”